בית שלום בתל אביב

בעמוד זה יתאפשר לכם לבחון מקרוב את בית האבות ״בית שלום״. תבינו למי הוא מיועד, מי הם הדיירים המתגוררים בו, מהו השירות שהוא מעניק, אילו תנאי מגורים קיימים ועוד.

אל ״בית שלום״ הממוקם בתל אביב אני נוהגת לשלוח לקוחות מהציבור הדתי, שכן הוא מבין היחידים באזור שמותאמים לאורח חיים דתי. אני מכירה את המקום למעלה מעשרים שנה, וממליצה בחום על הצוות המסור והשירותים השונים שמוצעים עבור הדיירים.

פרטים נוספים אודות בית אבות "בית שלום"

מידע כללי

״בית שלום״ הוא מרכז דיור מוגן אקלוסיבי, המיועד לאוכלוסיית הגיל השלישי השייכת לציבור הדתי הלאומי. הבית ממוקמם בלב תל אביב, באזור מרכזי ונוח לגישה, הקרוב למוסדות תרבותיים כמו תאטרון הבימה, היכל התרבות ובית לסין. ״בית שלום״ קיים למעלה מעשרים שנה, ובאחרונה עבר שיפוץ מקיף.

רשימת השירותים

״בית שלום״ מציע לדייריו ניהול שגרת חיים מסורתית דתית. המקום חולש על 7 קומות, בינהן מקשרת מעלית מרווחת ונוחה. יחידות הדיור מתאימות ליחידים או לזוגות, ומאפשרות רמת חיים גבוהה בזכות מכשור ואבזור איכותיים. המקום מציע מגוון פעילויות העשרה המתאימות לציבור הדתי, כמו: מפגשי פרשת השבוע, דף יומי, תפילות, ועוד.

צוות העובדים/מחלקות

״בית שלום״ מנוהל על ידי עובדים חמים ונעימים, שיוצרים בו אווירה ידידותית ומשפחתית. כמקום ותיק ובכל נסיון רב, ״בית שלום״ מקפיד על העסקת עובדים מהשורה הראשונה, שיעניקו לדיירים את הסיוע הטוב ביותר.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד