בית ראובן

בעמוד זה תוכלו להתרשם מ״בית ראובן״ ולהבין האם מבין בתי האבות בירושלים הוא המקום בשבילכם. אציג בפניכם מידע על הדיירים, השירותים השונים הניתנים, הצוות הרפואי, תנאי מגורים ועוד.

את לקוחותיי הנמצאים במצב שמצריך תמיכה מלאה או רבה ומתגורים בירושלים, אני מרבה לשלוח ל״בית ראובן״. בית האבות מתמחה בטיפול בתשושי נפש וקשישים סיעודיים, ומעניק להם שירות רפואי ונפשי מהשורה הראשונה, באופן אישי ופרטני.

מידע נוסף אודות "בית ראובן"

מידע כללי

״בית ראובן״ הוא בית אבות הפועל כבית חולים סיעודי, תחת רשיון ופיקוח של משרד הבריאות. החדרים מרווחים וכוללים שתי מיטות בכל חדר, ומאכלסים עד 70 דיירים. החדרים כולם מאובזרים במכשור וציוד בהתאם לצרכי כל דייר.

רשימת השירותים

במסגרת השירותים של ״בית ראובן״, ניתנים ליווי של עובדת סוציאלית, וטיפולים רפואיים שונים בתחום הגריאטרי. בנוסף, מוענקים שירותי נקיון, כביסה, והסעדה המותאמת למצב האישי והבריאותי של כל דייר. הדיירים מוזמנים לקחת חלק במגוון פעילויות חברתיות מעשירות, כמו: טיפול בשילוב מוזיקה, ארוחות חג, ימי הולדת ועוד.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״בית ראובן״ מכיל רופאים, אחיות, ופיזיותרפיסטים המתמחים בגריאטריה. הצוות מעניק תשומת לב ויחס אישי לכל דייר ומקפיד על אווירה חמה ומשפחתית במקום.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד