בית קשת

בעמוד זה תכירו מקרוב את ״בית קשת״ ותוכלו להבין האם המקום מתאים לכם. המידע שיוצג בפניכם יסביר על אופי המקום, תנאי המגורים, השירותים השונים המוצעים בו, הצרכים עליהם הוא עונה, למי הוא מתאים ועוד.

אני תמיד ממליצה על ״בית קשת״ בלב שלם. זהו בית אבות יוקרתי ונעים המקפיד על אווירה משפחתית ומשקיע רבות בדייריו. המקום מתאים לאנשי המרכז המעוניינים להישאר במיקום מרכזי ורוצים לאפשר לעצמם סיוע ותמיכה ברמה גבוהה.

בית אבות "בית קשת" - פרטים נוספים ומידע שימושי

מידע כללי

״בית קשת״ שייך לחברת Manpower Care, ומתאים לקשישים ברמות תפקוד שונות. הבית ממוקם בלב רמת גן, בשכונה שקטה ויוקרתית המוקפת בנים ציבוריים, ומרכזי בילוי וקניות. צוות העובדים במקום מקפיד על מתן יחס אישי וחם לכל דייר, ועל התוויית אווירה משפחתית מחבקת.

רשימת השירותים

יחידות הדיור ב״בית קשת״ מרווחות ומתאימות ליחידים או לזוגות. בחדרים ישנו אבזור מותאם לשירותים ולמקלחת, כולל ציוד בטיחותי. בבית האבות פועל מטבח איכותי עשיר, המציע לדיירים ארוחות בריאות וטריות המוגשות במהלך כל היום. את התפריט מרכיבה תזונאית, ומתאימה אותו למצבו של כל קשיש לחוד. בית האבות מציע פעילויות חברתיות מאורגנות לעתים קרובות, בינהן: ערבי מוזיקה, חוגי אומנות, הרצאות, שירה בציבור ועוד. בנוסף, ניתן למצוא במקום שירותי קוסמטיקאית, פדיקור/מניקור, דואר ומספרה.

צוות העובדים/מחלקות

העובדים ב״בית קשת״ מקפידים על מתן יחס אישי וחם, במטרה לשמור במקום על אווירה מחבקת ומשפחתית. השירותים הרפואיים שניתנים במקום מבוצעים על ידי צוות רפואי בכיר ומנוסה.

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד