בית סוסנסקי

בעמוד זה תוכלו לבחון האם ״בית סוסנסקי״ הוא בית אבות העונה על ציפייתכם. תקראו על צוות העובדים, על המענה הרפואי שהוא מציע, תבינו מהי הסביבה האנושית והאווירה, אלו שירותים שונים המקום מציע, פעילויות המתקיימות בו ועוד.

״בית סוסנקי״ הוא אחד מבתי האבות הנעימים הנמצאים בקרית אונו. ייעצתי עליו ללקוחות רבים שהביעו שביעות רצון מאוד גבוהה מהיחס החם והאישי של צוות העובדים, ומהסביבה הנעימה והפסטורלית. המקום מתאים לאנשים הזקוקים להשגחה צמודה או טיפול סיעודי ועושה זאת בצורה מקצועית ונעימה.

מידע שימושי אודות בית אבות "בית סוסנסקי"

מידע כללי

״בית סוסנסקי״ ממוקם במרכז קרית אונו, בשכונה פסטורלית ושקטה. המקום נגיש ונוח להגעה הן על ידי רכב והן על ידי תחבורה ציבורית. המקום מטפל בקשישים סיעודיים ותשושים, כמו גם בחולים גריאטרים ותשושי נפש. בית האבות מאכלס 80 אנשים, ומציע יחידות דיור מרווחות ומטופחות.

רשימת השירותים

המקום מציע פתרונות מגורים זמניים לנמצאים בתהליך שיקומי, כמו גם מגורים קבועים בליווי תמיכה וסיוע. החדרים מאובזרים במכשור איכותי שמקל על איכות החיים, ובנוסף מסופקים שירותי נקיון ומטבח. במתחם פועלים מועדון חברתי ומספרה.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״בית סוסנסקי״ מורכב מרופאים, אחיות ומטפלות המתמחים בטיפול בקשישים. הטיפולים הרפואיים נעשים על ידי צוות רופאים בכיר ומנוסה, ובנוסף מוענקים שירותי רווחה וסיוע סוציאלי. המקום שם דגש על מתן יחס חם, אישי, נעים ואדיב ומקפיד על אווירה משפחתית נעימה.

 

infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד