בית גלבוע בגבעיים

בעמוד זה תוכלו לקבל מידע מפורט על בית האבות ״בית גלבוע״ ולהבין האם הוא מתאים לכם. תקראו על השירותים שהוא מציע, יחידות הדיור, הצוות הרפואי, הטיפולים והמתקנים השונים, האווירה השוררת בו ועוד.


לאחר שנים של יחסים קרובים עם ״בית גלבוע״, אין לי ספק כי מדובר באחד מבתי הקשישים הנעימים, המשפחתיים והאיכותיים שפועלים באזור המרכז. לקוחות שמגיעים אליי עם רמות שונות של צרכים יכולים לקבל מענה מקצועי וחם מ״בית גלבוע״.

בית גלבוע - פרטים נוספים ומידע שימושי

מידע כללי

״בית גלבוע״ שוכן במרכז העיר גבעתיים, במרחק נסיעה של כעשר דקות מהעיר תל אביב. המקום מעניק לדייריו מענה מקיף בכל הנוגע לטיפול רפואי או סיעודי, ומעמיד לרשות המעוניינים יחידות דיור מפוארות ומרווחות המכילות אבזור חדיש ומשוכלל שמתואם לאוכלוסיה הבוגרת. ״בית גלבוע״ מעניק לדייריו יחס חם ואישי, והשגחה רפואית של 24 שעות ביממה.

רשימת השירותים

במסגרת האפשרויות הקיימות ב״בית גלבוע״, ניתן להינות ממגוון פעילויות שמפעיל צוות התעסוקה במקום: חוגים, הרצאות, פעילויות חברה, ערבי שירה בציבור, מופעים ועוד. בפעילויות השונות רשאים להשתתף בנימשפחתם של הדיירים, וכמובן להינות משהייה בפינות הישיבה והאירוח שבמקום. ״בית גלבוע״ מעניק מענה מקצועי ואיכותי לרמות שונות של צרכים המאפיינים את האוכלוסיה הבוגרת, ועושה הכל על מנת לאפשר לדייריו לחיות שגרה נעימה.

צוות העובדים/מחלקות

לצד צוות התעסוקה שאחראי על סיפוק פעילויות פנאי ותרבות לדיירים, פועל במקום צוות רפואי מקצועי ומיומן שמעניק לדיירים טיפול אישי במטרה לשמור על יכולתם התפקודית ובריאותו התקינה. הצוות כולל רופא פנימאי המתמחה ברפואת חירום, רופא גריאטרי, וצוות אחיות מסור ומקצועי שמעניק יחס חם, אדיב וקשוב.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד