בית גיל הזהב

עמוד זה יעזור לכם להתרשם מבית האבות ״בית גיל הזהב״. אספר לכם על צוות העובדים של המקום, סוג החדרים ומה הם כוללים, אופי האוכלוסייה, האווירה במקום והשירותים השונים המוצעים בו.


את לקוחותיי מאזור תל אביב והמרכז אני מרבה לשלוח ל״בית גיל הזהב״, בית אבות שהיה מהראשונים לאמץ את רעיון הדיור המוגן שמטרתו לאפשר לאוכלוסיית הגיל השלישי לקיים אורח חיים עצמאי לצד סביבה תומכת. המקום מקפיד על יחס משפחתי חם, וסיוע פונקציונלי מותאם לכל דייר.

מידע נוסף אודות בית גיל הזהב

מידע כללי

״בית גיל הזהב״ הוקם בשנת 1982 מתוך הרעיון לאפשר לאוכלוסייה הבוגרת לחיות חיים עצמאים ופרטיים במקביל לסביבה רפואית וחברתית תומכת. במקום קיימות 300 יחידות דיור בגדלים שונים, הפרושות על בניין משופץ בעל מעליות מרווחות, מסדרונות נעימים ואזורי ישיבה מזמינים. דיירי המקום נהנים מתחבורה זמינה, ונמצאים במרחק קצר ממרכז העיר תל אביב על שלל אפשרויות הבילוי שבה. המבנה שוכן בסמוך לפארק וולפסון ומשקיף על נוף עירוני ירוק.

רשימת השירותים

לצד מענה רפואי וסיעודי מקצועי, ״בית גיל הזהב״ מקפיד על ניהול שגרת חיים מהנה ובריאה לדייריו. במסגרת המתחם ישנם לובי ישיבה נעים, מועדון חברתי מפואר, ספרייה, בית קולנוע, חדר מחשבים, מכון כושר, ספא, ומרפסת גן מטופחת ונעימה. בנוסף, דיירי המקום זוכים להינות משלל פעילויות תרבות מגוונות כמו הרצאות, חוגי יצירה, מופעים וכו.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״בית גיל הזהב״ מונה מלווים, רופאים, ומטפלים מהשורה הראשונה. בשיתוף פעולה מלא עם צוות ההנהלה והצוות הטכני, מצליח ״בית גיל הזהב״ לענות על הצרכים והדרישות של דייריו בצורה מיטבית, מבלי לשכוח לעשות זאת באדיבות, סבלנות ומסירות אמיתית.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד