בית ברט

בעמוד זה תוכלו לקבל תמונה מקרוב על בית האבות ״בית ברט״. המידע שמוצג בעמוד כולל נתונים על אופי המגורים והמתחם, סוג השירותים הניתנים במקום, מיקומו ביחס לעיר, חוות דעת על צוות העובדים, פעילויות שמתקיימות בו ועוד.


לאחר שנים של נסיון, מצאתי יחד עם לקוחותיי מהמגזר הדתי כי ״בית ברט״ הוא אחד מבתי האבות הנעימים והאיכותיים שפועלים בעיר ירושלים ומיועדים בעיקר לציבור דתי. לאחר אבחון הצרכים של הלקוחות שלי, אני תמיד ממליצה בחום על ״בית ברט״ הן בשל השירות המקצועי שהוא מעניק והן בשל היחס המשפחתי והחם עליו הוא מקפיד.

פרטים נוספים אודות בית ברט

מידע כללי

״בית ברט״ ממוקם בעיר ירושלים, בלב שכונת ״בקעה״ העתיקה והקסומה. המבנה העתיק עבר שיפוץ, וכעת הוא חולש על פני שלוש קומות מפוארות, מרווחות ונעימות שזיכו אותו שש פעמים ברצפיות בפרס ״ארץ ישראל היפה״. המבנה נמצא במרחק הליכה משירותים חיוניים כמו סניפי דואר, מרכזי קניות, חנויות, בנקים וכו, ומקיים אורח חיים המותאם לציבור דתי לאומי.

רשימת השירותים

״בית ברט״ מקפיד לקיים שגרת חיים יהודית דתית, המאפשרת לדייריו לחגוג את כל החגים בהתאם להלכה. כמו כן, המקום מקיים הדלקת נרות משותפת לדיירים, תפילות, קידוש, שיעורים בבית הכנסת, ובנוסף פעילויות חברתיות ותרבותיות שונות ומגוונות. ב״בית ברט״ ישנה ספריה וחדר מחשבים, אזורי ישיבה והתקהלות נעימים ומזמינים, בית כנסת ועוד. תפריט המזון בחדר האוכל מציע מנות חמות וכשרות המותאמות על ידי תזונאית.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״בית ברט״ מותאם לעבודה עם הציבור הדתי, ומכיל ממיטב הרופאים והאחיות. במקום פועלת באופן שוטף מרפאה בה נמצאות שש אחיות הזמינות בכל שעות היממה, ורופא גריאטרי שמגיע שלוש פעמים בשבוע. צוות העובדים מבצע בדיקות נפוצות כמו בדיקות לחץ דם, בדיקות דם, א.ק.ג, סוכרת וכו', ומתאים טיפול וליווי רפואי/סיעודי לכל דייר בצורה אישית.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד