בית בלב בירושלים

בעמוד זה תוכלו להתרשם מבית האבות ״בית בלב״ הנמצא בירושלים. תוכלו לצייר בעינכם את המקום והאווירה שבו, להתרשם מהשירותים שהוא מעניק, להבין מי האנשים שגרים בו ועוד, וכך לבחון האם הוא מתאים לכם.


״בית בלב״ הוא בית אבות הממוקם בירושלים, אליו אני שולחת בבטחון ובלב שלם אנשים הזקוקים לטיפול סיעודי או שיקומי ורוצים לקבל את השירות המקצועי ביותר. מהיכרותי עם צוות העובדים במקום זיהיתי אנשים איכותיים, מקצועיים, אדיבים ונעימים שרואים במטופל קודם כל בן אדם ועונים על צרכיו תוך מתן יחס אישי ומשפחתי.

בית אבות "בית בלב" - פרטים נוספים ומידע שימושי

מידע כללי

״בית בלב״ ממוקם בשכונת ״רחביה״ הקסומה, בליבה של העיר ירושלים. המבנה משקיף אל נוף ירושלמי פסטורלי הררי וירוק, ומעניק לדייריו תחושה ביתית ועוטפת. ״בית בלב״ מכיל מרחבים ציבוריים ופרטיים, פינות ישיבה ואירוח, יחידות דיור מטופחות, וטיפול מקרב צוות עובדים מסור ומקצועי. המרכז ממוקם בקרבת מרכז העיר, ולפיכך מאפשר בקלות הגעה לחנויות, בנקים, סניפי דואר ואתרי בילוי.

רשימת השירותים

״בית בלב״ מציע לדייריו יחידות דיור מרווחות ונעימות, המתוחזקות על בסיס שבועי ומקנות לגרים בהן אווירה ביתית. במסגרת בית האבות ניתנים שירותי סיעוד וטיפול המבוססים על נסיון של למעלה מ25 שנה בתחום. ב״בית בלב״ ניתן מענה טיפול נמרץ, שירותי רפואה פנימית, שירותי סיעוד, טיפול סוציאלי, אימוני פיזיותרפיה, טיפולי קלינאות תקשורת ועוד.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים של ״בית בלב״ מונה רופאים מומחים מתחום הגריאטרה, יועצים, ואחיות מוסמכות בעלות נסיון של שנים. המקום מציע לכל דייר תוכנית שיקומית/סיעודית פרטנית, המותאמת לצרכיו ונמצאת תחת פיקוח והשגחה מקצועיים.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד