בית בלב בבית ים

בעמוד זה מרוכז מידע מפורט על בית האבות ״בית בלב״ הממוקם בבת ים. באמצעות המידע תוכלו להבין האם המקום עונה על הצרכים והציפיות שלכם, מי הם האנשים המתגוררים בו, מהו השירות שהוא מעניק ועוד.


ללקוחותיי הזקוקים לסיוע סיעודי או טיפול שיקומי ומתגוררים בעיר בת ים, אני נוהגת להמליץ על ״בית בלב״ שהינו בית חולים אוניברסיטאי המציע קשת רחבה של טיפולים ופתרונות עבור קשושים. המקום מחזיק בצוות רופאים ואחיות מסור, ומקפיד על יחס חם ומשפחתי.

פרטים נוספים אודות בית אבות "בית בלב"

מידע כללי

״בית בלב״ הוא בית אבות הממוקם במרכז העיר בת ים, המתופעל על ידי צוות מנוסה, מקצועי ואיכותי שמקפיד על מתן יחס אישי וחם לכל דייר. המרכז מתפקד כבית חולים שיקומי הנותן מענה לקשישים שזקוקים לשיקום ו/או ליווי חלקי/צמוד. המקום בעל ותק ונסיון של שנים בתחום הסיעוד, וכולל צוות סיעוד של יועצים, רופאים ואחיות המתמחים בגריאטריה ובונים לכל דייר תוכנית טיפול פרטנית.

רשימת השירותים

״בית בלב״ מתמחה במתן שירותי סיעוד וטיפול לקשישים, הנעשים על ידי מיטב הטכנולוגיות הרפואיות תוך שימוש בציוד חדיש ואיכותי. מעבר לטיפול רפואי שגרתי, במרכז קיימים מעבדה, מכון רנטגן, ומכון דיאליזה. המקום נגיש לתחבורה ציבורית ומאפשר גישה נוחה וקלה באמצעות אוטובוסים או רכבים פרטיים.

צוות העובדים/מחלקות

עובדי ״בית בלב״ עברו הכשרות מיוחדות שמטרתן התמחות והבנה מעמיקה של צרכיהם המיוחדים של המטופלים. המקום מספק שירותי ייעוץ וטיפול מקרב רופאים ואחיות בתחומים שונים: פיזיותרפיה, קלינאות תקשורת, תזונה, דיאטה, עבודה סוציאלית, ריפוי בעיסוק ועוד.

תמונה 1
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד