ארבל

בעמוד זה תמצאו מידע מפורט על בית האבות ״ארבל״, שיעזור לכם להבין האם המקום מתאים לכם. בעמוד מפורט על צוות העובדים של המקום, השירותים שהוא מציע, האוכלוסיה המתגוררת בו ועוד.


במשך למעלה מעשרים שנה אני שולחת ל״מרכז ארבל״ בלב שלם קשישים הזקוקים לטיפול והשגחה. ״מרכז ארבל״ מעניק יחס מקצועי ואדיב, ומציע שירות סיעודי וטיפולי החלמה לאנשים חולים ומוגבלים המתאוששים מניתוחים ותאונות, או נאלצים להיעזר במלווה צמוד בשגרתם היומיומית.

בית אבות "ארבל" - פרטים נוספים

מידע כללי

״מרכז ארבל״ הממוקם בעיר פתח תקווה, הוא מרכז גריאטרי המיועד לחולים ומוגבלים שזקוקים לסיעוד וליווי רפואי מקצועי וצמוד. את המקום מנהל ד״ר צביקה שפרלינג, אשר בהתאם לחזון המרכז מקפיד על שירות אדיב, חם ומסור מקרב כל העובדים השונים.

רשימת השירותים

״מרכז ארבל״ ממוקמם במבנה מרווח בעל חצר ירוקה ומזמינה, עם פינות ישיבה ואירוח. המקום מציע שירות וטיפול באווירה משפחתית ונעימה, בעבור אנשים המחלימים מניתוחים ותאונות או סובלים מקושי בתפקוד עצמאי. בנוסף, המקום מציע נופשונים למוגבלים לתקופות קצרות או ארוכות, ומקנה שירות סיעודי מלא לדייריו.

צוות העובדים/מחלקות

ב״מרכז ארבל״ פועלים כ150 עובדים, הכוללים רופאים מומחים, אחיות סיעודיות, עובדות סוציאליות, דיאטניות, ועוד. המחלקות השונות פועלות בשיתוף פעולה מלא שמטרתו לשקם או לסייע לאדם המוגבל, ולאפשר לו לחיות חיים ברמה גבוהה.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד