אחוזת ראשונים

בעמוד זה תוכלו להבין האם ״אחוזת ראשונים״ היא פתרון המגורים המתאים עבורכם. אספר לכם על השירות שמעניק בית האבות, אתן חוות דעת על העובדים והצוות הרפואי וכמו כן על היחס שהוא מעניק לדייריו ועוד.


בכל פעם מחדש אני שמחה לשלוח לקוחות ל״אחוזת ראשונים״ הממוקמת בעיר ראשון לציון. מצאתי כי המקום מתאים לאנשים שרוצים להינות מתקופה חדשה בחייהם שתציע להם פעילויות חברתיות לצד תמיכה וליווי רפואי/סיעודי מקצועי, ואיננו מאכזב אף פעם.

מידע נוסף אודות אחוזת ראשונים

מידע כללי

״אחוזת ראשונים״ הוא בית דיור מוגן הממוקם בבניין רב קומות מפואר במערב העיר ראשון לציון. המבנה פונה לנוף המרגיע של חוף הים ונמצא במרחק דקות הליכה מהמרכז הרפואי והמסחרי של העיר. ״אחוזת ראשונים״ שייכת לקבוצת הדיור המוגן היוקרתית ״אחוזת רובינשטיין״ וידועה כבית חם, נעים, מפנק ורב אפשרויות. בקרבת המתחם עומדים לרשות הדיירים מבחר מסעדות, סניפי דואר, בתי מרחקת, חנויות, סופרמרקט ובנק.

רשימת השירותים

״אחוזת ראשונים״ מספקת לדיירי המקום השגחה רפואית של 24 שעות ביממה תחת פיקוח של רופא או אחות. בנוסף, ניתנת האפשרות לקבל שירותים לוגיסטיים כמו כביסה, שירותי בנק ודואר, וציוד כמו מקלות הליכה או הליכונים. צוות העובדים במתחם מתאים לכל דייר בנפרד תוכנית אימוני ספורט, תפריט תזונה, קבוצות חברותא וחוגים לפיתוח אישי וקוגניטיבי כמו לימודי שפה, מחשבים ועוד.
במתחם תמצאו מרכז ספורט עם חדר כושר מאובזר וחדיש, אולמות לאירועים ופיעלויות, בריכה מקורה וסאונה.

צוות העובדים/מחלקות

״אחוזת ראשונים״ מעניקה לדייריה יחס אדיב, חם ואישי. הפועלים במקום דואגים ליצור לדיירים סביבה חברתית ותרבותית, וכמו כן מציעים במידת הצורך שירותי סיעוד מקצועיים ממיטב האחיות והרופאים, במסגרת האגף לטיפול אישי שכולל מחלקה סיעודית ומחלקה לתשושי נפש.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד