אחוזת צהלה

בעמוד זה אציג בפניכם את מתחם הדיור המוגן ״אחוזת צהלה״. אסביר לכם במה המקום מתמחה, למי הוא מתאים, אילו שירותים הוא מציע, מי הם האנשים שפועלים, אלו פעילויות מתקיימות בו ועוד.


ל״אחוזת צהלה״ אני נוהגת לשלוח אנשים שמחפשים איכות חיים, יוקרה ותנאים מפנקים בהגיעם לגיל מבוגר. המקום שנמצא בשכונת צהלה ומספק לדייריו אפשרות להמשיך בשגרת חייהם כפי שהיו רגילים לה באמצעות ליווי רפואי וסיעודי מקצועי, ושלל פעילויות פנאי ותרבות.

אחוזת צהלה - פרטים נוספים ומידע שימושי

מידע כללי

״אחוזת צהלה״ היא אחד הסניפים של רשת הדיור המוגן היוקרתי ״אחוזת רובינשטיין״. בית האבות ממוקם בצפון השקט של העיר תל אביב, בשכונת צהלה המפוארת, ומציע לדייריו את האפשרות להינות מאיכות חיים ברמה גבוהה. המתחם מוקף בגינות ומדשאות מטופחות ומכיל יחידות דיור מעוצבות ומרווחות בגדלים שונים, המאובזרות במפרטים טכניים משוכללים, ריצוף מונע החלקה, לחצני מצוקה, ארונות קיר ועוד. המקום מתוחזק על ידי צוות תפעולי, צוות רופאים וצוות סיעודי מהשורה הראשונה, ומקנה לדיירים השגחה של 24/7.

רשימת השירותים

ב״אחוזת צהלה״ עומדים לרשות הדיירים מגוון אפשרויות של פעילויות תרבותיות, גופניות וחברתיות שמטרתן ליצור שגרת חיים בריאה ותוססת. במתחם היוקרתי תמצאו חדר כושר מאובזר, בריכת שחייה, סאונה, ג׳קוזי ופינות ישיבה חיצוניות ופנימיות, נעימות ושלוות. בנוסף, מקיים המקום שלל הרצאות, מופעים ופעילויות יצירה המתחדשים בכל עת, ומאפשרים פעילות חברתית העשרתית ותוססת.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים של ״אחוזת צהלה״ מונה רופאים, אחיות ועובדים סוציאליים שמלווים כל אחד מהדיירים באופן אישי ומתאימים לו את הטיפול והסיוע בצורה פרטנית. המקום מנוהל במקצועיות, שומר על מראה מטופח ומתוחזק ועושה הכל על מנת לאפשר לדייריו לחוש בבית כבר מיום המעבר.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד