אחוזת בית הכרם

בעמוד זה תקבלו מידע מפורט על ״אחוזת בית הכרם״. תבינו מה הם השירותים שמציע מתחם הדיור המוגן, במה הוא שונה מאחרים, מה הם היתרונות שבו, מי היא האוכלוסיה המתגוררת בו ותקראו המלצות מקרב דיירים.


ל״אחוזת בית הכרם״ אני מרבה לשלוח אנשים שמעוניינים באיכות חיים גבוהה ומחפשים יחידות דיור איכותיות ויוקרתיות. המקום נמצא בלב ירושלים, סמוך למרכז מסחרי תוסס, וקרוב מאוד לבית החולים ״שערי צדק״. הוא מאפשר אורח חיים עשיר ומפנק לדייריו, ברמת חיים גבוהה.

מידע נוסף אודות דיור מוגן "אחוזת בית הכרם"

מידע כללי

״אחוזת בית הכרם״ היא אחת השלוחות של רשת הדיור המוגן האיכותית ״אחוזות רובינשטיין״. ״אחוזת בית הכרם״ היא קומפלקס יוקרתי של דיור מוגן הממוקם בלב שכונת בית הכרם הירושלמית והיפה. המתחם מכיל יחידות דיור יוקרתיות, מעוצבות ומרווחות בגדלים שונים; החל משני חדרים וכלה בארבעה חדרים או פנטהאוזים. המתחם ממוקם בסמוך ל״מרכז כרם״ בו ניתן למצוע מסעדות, סופרמרקט, בית מרקחת, בנק וחנויות נוספות, וכמו כן נמצא במרחק חמש דקות הליכה מבית החולים ״שערי צדק״. המקום נמצא תחת שמירה בטחונית 24 שעות ביממה ומציע לדייריו יחס אדיב, מקצועי ונעים.

רשימת השירותים

ביחידות הדיור של ״אחוזת בית הכרם״ תוכלו למצוא מענה הולם לצרכים של האוכלוסיה המבוגרת בדבר חדרים מרווחים, ריהוט, מרפסות שמש, ומפרט טכני עשיר המכיל בין היתר מיזוג אוויר, לחצני מצוקה, ותשתית טכנולוגית מתקדמת בעבור כל צורך. ״אחוזת בית הכרם״ מציעה לדייריה שלל פעילויות על בסיס יומיומי, כמו: הרצאות, מסיבות, פעילויות ספורט, טיולים מאורגנים, חוגי אומנות ועוד. עוד תמצאו במקום מתחמי ספורט, בריכת שחייה, מתחם ביליאד וספריה, ותזכו להשגחה רפואית מקצועית 24/7.

צוות העובדים/מחלקות

״אחוזת בית הכרם״ מחזיקה בצוות תפעולי מקצועי, מסור ואוהב. באמצעות מטפלות מנוסות ושירות סיעודי זמין במידת הצורך, מתאימה ״אחוזת בית הכרם״ תכנית ליווי פרטנית לכל דייר בנפרד בהתאם לצורך ולדרישה, המהווה תחליף מתקדם וחדשני לאשפוז הסיעודי המקובל.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד