אניטה מילר כהן

בעמוד זה אספר לכם על בית האבות ״אניטה מילר כהן״. תוכלו להבין על אילו צרכים עונה המקום, לקבל טעימה מהאווירה שבו, לראות מה הם השירותים שהוא מעניק ובאיזה סביבה הוא ממוקם וכך להבין האם הוא מתאים לכם.


את לקוחותיי מאזור צפון תל אביב אני תמיד שמחה לשלוח לבית האבות ״אניטה מילר כהן״. המקום מעניק ללא פשרות יחס חם, אדיב וסבלני, מחזיק בצוות עובדים מקצועי ומנוסה, ממוקם באזור מרכזי ברמת חן המוקף אזורי בילוי ומקבל מדייריו שפע של ביקורות חיוביות.

מידע אודות בית אבות אניטה מילר כהן

מידע כללי

בית האבות ״אניטה מילר כהן״ ממוקם בשכונה הקסומה והשקטה ״רמת חן״. המקום בעל סטנדרטים גבוהים במיוחד, ומעוצב בסגנון אירופאי מהודר המשתלב היטב עם נוף השכונה. בית האבות נמצא בסביבה עירונית בה ניתן למצוא בקלות שפע של מקומות בילוי, פעילויות תרבות, חנויות, סניפי דואר וכו. דיירי המקום נהנים מיחס אדיב של צוות עובדים מסור, משקט ושלווה וממיקום מרכזי מצוין ונוח.

רשימת השירותים

דיירי בית האבות ״אניטה מילר כהן״ נהנים משירותים סוציאליים ומענה רפואי זמין ומקצועי. צוות המקום מתאים באופן פרטני מענה מלא לצרכים הספציפים של כל דייר: החל מבדיקות רפואיות, טיפול סיעודי, וכלה בפעילויות חברתיות או תרבותיות. בית האבות שומר על קשרי קהילה חזקים עם תושבי המקום ומארח תדיר אורחים ומתנדבים במגוון פעילויות ושיתופי פעולה.

צוות העובדים/מחלקות

בית האבות ״אניטה מילר כהן״ מחזיק בצוות מקצועי ומנוסה של רופאים, אחיות, עובדות סוציאליות ומטפלות. המקום מדגיש טיפול אישי ואינדיוידואלי שמותאם לכל דייר לגופו, ניחן במסירות ואדיבות, מטופח ומתוחזק באופן שוטף.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד