בית גבריאל

בעמוד זה תיחשפו למידע על בית האבות ״בית גבריאל״, באמצעותו תוכלו להבין האם הבית מתאים לכם. תקראו חוות דעת על האופי והאווירה של המקום, הסביבה בה הוא מצוי, השירותים הכלולים בו ועוד.

״בית גבריאל״ הוא בית אבות המעניק לתושבי קרית גת והסביבה מענה רפואי זמין ומקצועי. המקום מומלץ וזוכה לביקורות חיוביות רבות מקרב דייריו ומשפחותיהם, הן בשל מבנהו החדיש והמאובזר והן בשל מיקומו בסביבה המוכרת שאינו מצריך מעבר למקום רחוק.

מידע אודות בית גבריאל

מידע כללי

״בית גבריאל״ הוא בית אבות הממוקם בקרית גת ומיועד לאנשי הדרום. המקום מעניק לדייריו טיפול מקצועי, מסור ותומך, וחולש על שטח רחב ידיים. המבנה מאובזר בריהוט וציוד רפואי חדשני, כולל פינות אירוח ומפגש, ומתפעל שלוש מחלקות סיעודיות ומחלקה אחת לתשושי נפש. המחלקות יוצאות לחצר פרטית הנגישה לכסאות גלגלים ומאפשרת לדיירי ולאורחיהם להנות מסביבה ירוקה ושלווה.

רשימת השירותים

״בית גבריאל״ נבנה בסטנדרט גבוה ועומד בדרישות ובתקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות. המקום מעניק שירות רפואי וסיעודי ממיטב אנשי המקצוע, ומתאים תכנית הפעלה מוטורית וקוגניטיבית באופן אישי לכל דייר. במקום ניתנות ארוחות כשרות תחת פיקוח והתאמה של תזונאית, ומוצעות הפעלות העשרה כגון חוגים, תעסוקה יומית, וציון חגים וארועים.

צוות העובדים/מחלקות

צוות העובדים ב״בית גבריאל״ מורכב מאנשי הנהלה, תחזוקה וצוות רפואי אשר פועלים יחד בשיתוף פעולה למען רווחת הדיירים. הצוות מעניק יחס אישי, בקיא בפרטיהם של כל הדיירים ומעניק לכל אחד מהם את המענה המתאים לו.

תמונה 1 תמונה 2
infographic wide
בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד