תמונה ראשית

אודותיי

עמוד הבית>אודות

שמי חיה רמתי, ואני פועלת מזה עשרים שנה כיועצת מוסמכת המתמחה בהכוונה והשמה לבתי אבות, דיור מוגן ופתרונות מגורים עבור קשישים. במסגרת תפקידי, אני מלווה את הפונים אליי החל משלב התהייה וכלה בשלב המעבר בפועל, על כל המשתמע מכך. אני מקפידה להכיר היטב את לקוחותיי, לאבחן את מצבם הרפואי והנפשי ובהתאם לצייר את צורכיהם ורצונותיהם בצורה מדוייקת, על מנת להתאים להם את פתרון המגורים הטוב ביותר עבורם. ההחלטה והמעבר אינם פשוטים, לא לקשיש ולא למשפחתו. מטרתי היא להקל עליכם, לסייע לכם, להעניק לכם טיפים והמלצות מנסיוני והיכרותי עם המקומות הטובים בארץ. בנוסף, אני מסייעת בהתאמת המקום לתקציב העומד לרשותכם ומוודאה שזכויותיכם ממוצות ומקבלות ביטוי. אני אוהבת את עבודתי, אוהבת לעבוד עם קשישים ומעניקה את שירותיי במלוא תשומת הלב, מתוך הבנה ורגישות רבה.

למה כדאי לכם להיעזר בשירותיי?

השירות שלי בא להקל על תהליך הבחירה שלכם לאיזה בית אבות לעבור. תהליך הבחירה איננו פשוט: ישנם מאות מקומות, כל מקום מעניק שירות אחר וכל מקום ניחן באווירה אחרת וסביבה שונה. השירות שלי מעניק לכם התאמת אישית למקום המתאים לכם בצורה הטובה ביותר. מטרתי היא להבין יחד איתכם את המצב, הצורך והציפייה, ולאחר מכן ללוות אתכם עד למציאת המקום שיהווה עבורכם בית חם, נוחות ומסגרת תומכת. ההכוונה שלי מבוססת על היכרות של עשרים שנה עם בתי אבות מכל הארץ, על נתונים שאספתי ועודני אוספת מכל מקום, ועל המלצות שאני מקבלת ממקור ראשון מפי לקוחות בהם טיפלתי. בנוסף, אני מעניקה ליווי ותמיכה גם למשפחות ומקפידה על מיצוי הזכויות הכלכליות שלכם אל מול הרשויות.

מקרה לדוגמא

״הגעתי אל חיה יחד עם אשתי, שנינו בני 75 כיום. כשנפגשנו עם חיה לפני חמש שנים לא היינו בטוחים מה אנחנו רוצים: הוגדרנו כקשישים עצמאיים אך יחד עם זאת היינו נאלצים להיעזר בבני המשפחה רבות, לשלם כספים לעוזרת נקיון ולקנות אוכל מוכן. יחד עם חיה, הבנו כי על אף הספקות נראה כי מסגרת של בית אבות לעצמאיים תענה על הצרכים שלנו בצורה הטובה ביותר, המשתלמת ביותר והמספקת ביותר. חיה הציגה בפנינו רשימה ממוקדת של אפשרויות, לא לפני שנפגשה איתנו מספר פעמים והכירה אותנו לעומק. יחד איתה הגענו לבתי האבות, שוחחנו עם דיירים וצוות העובדים, והחלטנו על המעבר שעד היום איננו מתחרטים עליו ולו לרגע אחד.״

info vertical

קראו תשובות על שאלות נפוצות לפני שתטריחו את עצמכם

הליווי שמעניקה חיה מתקיים באופן אישי, במקום המתאים לכם: בבית החולים, בביתכם, בבית המשפחה או במשרד שלה.

בהחלט. השירות של חיה עומד לרשותם 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע. רבים המקרים בהם חיה מוצאת ללקוחותיה פתרונות תוך 24 שעות.

כן. חיה מעניקה סיוע בבחינת הזכויות ואפשרויות המימון העומדות לרשות לקוחותיה מצד הרשויות, ובנוסף מקיימת משא ומתן אל מול המוסד הנבחר בבחינת הצעת המחיר.

בהחלט! חיה מציעה להתלוות אליכם לביקורים במוסדות השונים על מנת להבין יחד איתכם את הצורך בצורה טובה יותר ולהתרשם יחד מהאפשרויות השונות.

כמובן. חיה עוסקת בתחום מזה עשרים שנה, ומכירה מקרוב את הקשיים השונים שכרוכים בתהליך, העוברים הן על הקשישים והן על בני משפחתם. חיה מעניקה תמיכה וליווי שמטרתם לגרום לקשישים להסתכל על הדברים החיוביים הרבים שיוענקו להם במסגרת השינוי, ובנוסף שומרת על מעקב וקשר עם לקוחותיה גם בתום המעבר.

בואו למצוא את המקום המתאים ביותר והקרוב אליכם עבור בן משפחתכם.
שם:
אנא מלא את שמך
טלפון:
אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת
דוא"ל:
אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית

משפחות ממליצות

© כל הזכויות שמורות לחיה רמתי. כל התמונות הן להמחשה בלבד